Стан іміджевої політики

Інформація про діяльність університету представлена у вигляді друкованих видань та електронних ресурсів, в тому числі сайти на ім'я домену kpnu.edu.ua, сторінок або груп в соціальних мережах. Іміджева політика спрямована на досягнення стратегічних цілей: створити образ університетських дисциплін, науково-педагогічних працівників, а також створення ефективних моделей іміджу для різних цільових аудиторій; створення нових і розвиток існуючих друкованих та електронних видань.

Доповідь на ректораті 03.11.16 року

Доповідь на ректорат 03.11.16

У зв'язку із потребою виконати пункту 2 статті 16 Закону України «Про вищу освіту» було прийнято рішення про впровадження автоматизованої системи управління вищого навчального закладу.

Необхідність впровадження подібної інформаційної системи також випливає із того факту, що будучи складовим елементом системи забезпечення вищим навчальним закладом якості освітньої діяльності та якості вищої освіти, вона буде впливати у майбутньому на рівень оцінки Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Участь Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка в українських та світових рейтингах

Сьогодні показники діяльності вищих навчальних закладів аналізуються чималою кількістю різноманітних агенцій, опитувань, рейтингів. Кожен з них використовує користується своєю власною методологію та оцінює різний набір показників. Звичайно жоден із рейтингів не може показати у комплексі результативність роботи університету але переглянувши позиції вишу у декількох з них можна отримати принаймні загальне уявлення про заклад.

Проаналізуємо позиції Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка у найбільш популярних українських та світових рейтингах.

Доповідь на ректораті 12.05.2015 року

Стан та актуальні питання впровадження АСУ “ВНЗ” у контексті належної підготовки до 2015-2016 навчального року
На виконання пункту 2 статті 16 Закону України «Про вищу освіту» адміністрацією нашого університету було прийнято рішення про впровадження автоматизованої інформаційної системи для ефективного управління освітнім процесом. Після детального аналізу ринку програмних продуктів, що забезпечують вирішення питання автоматизації прийняття управлінських рішень на основі сформованого інформаційного середовища, та ознайомленням із досвідом впровадження подібних систем у інших навчальних закладах (Харківський політехнічний університет, Хмельницький національний університет, Буковинський медичний університет) у грудні 2014 року було закуплено автоматизовану систему керування «ВНЗ», розробником якої є Науково-дослідний інститут Прикладних інформаційних технологій (м. Київ).

Сторінки