Розпорядження

Версія для друкуPDF version
Розпорядження по університету. Фасад головного корпусу Університету Огієнка

 "Щодо необхідності призначення операторів від структурних підрозділів та розмежування прав доступу до модулів ЄДЕБО операторів ЄДЕБО-клієнт"


Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

08.09.2014 р.                          м.Кам’янець-Подільський                 №________

 

         Щодо необхідності призначення операторів від структурних підрозділів та розмежування прав доступу до модулів ЄДЕБО операторів ЄДЕБО-клієнт

 

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про ліцензування освітніх послуг» (в частині подання відомостей про вищий навчальний заклад з визначенням ліцензованого обсягу до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (далі — ЄДЕБО) від 29 серпня 2003 р. за № 1380, Ліцензійних умов надання освітніх послуг, затверджених наказом Міністерства освіти і науки від 24 грудня 2003 р. за №847 (в частині наявності відомостей про навчальний заклад в ЄДЕБО), зареєстрованого в Міністерстві юстиції 19 січня 2004 р. за № 71/8670:

 

  1. Керівникам структурних підрозділів до 25 вересня 2014 року визначитися щодо необхідності під’єднання структурного підрозділу до ЄДЕБО, подати кандидатури осіб для призначення їх операторами ЄДЕБО-Клієнт університету, зазначити перелік модулів ЄДЕБО, з якими мають працювати оператори як діючі так і новопризначені, відповідно до виконуваної підрозділом роботи та подати вищезазначені пропозиції в письмовому вигляді (зміст інструкції з переліком модулів додається, детальніше з можливостями модулів можна ознайомитись на сайті ДП «Інфоресурс» за посиланням http://www.inforesurs.gov.ua/web-client.html).
  2. Адміністратору веб-сервісу ЄДЕБО-клієнт університету внести відповідні зміни до ЄДЕБО (здійснити підключення/заміну операторів та розмежувати права доступу операторам до ЄДЕБО).
  3. Начальнику центру інформаційних технологій забезпечити постійне безперебійне підключення університету до Єдиної державної електронної бази з питань освіти.
  4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Ректор                                                                                       С.А. Копилов