Налаштування Apple Mail 4.0 (OS X 10.6 Snow Leopard)

Користуєтеся іншою версією Apple Mail? Ось як можна налаштувати Apple Mail 2.0 (OS X 10.4 Tiger) і Apple Mail 3.0 (OS X 10.5 Leopard).

Щоб отримати доступ до Gmail із програми Apple Mail, потрібно виконати наведені нижче дії.

1. Переконайтеся, що ви увімкнули IMAP у своєму обліковому записі Gmail.
  2. Відкрийте Apple Mail. Якщо ви вперше користуєтесь Apple Mail, діалог налаштування з’явиться автоматично. В іншому випадку натисніть Пошта > Налаштування. Потім на вкладці Облікові записи натисніть кнопку +, щоб додати новий обліковий запис.
  3. Введіть своє Ім’я, повну Адресу електронної пошти [username@kpnu.edu.ua] і Пароль у відповідних полях.
  4. Натисніть Продовжити.
  5. Заповніть таку інформацію Сервер вхідної пошти:
    • Тип облікового запису: IMAP
    • Сервер вхідної пошти: imap.gmail.com
    • Ім’я користувача: ваша повна адреса електронної пошти [username@kpnu.edu.ua]
    • Пароль: ваш пароль
  6. Натисніть Продовжити.
  7. Введіть таку інформацію Сервер вихідної пошти:
    • Сервер вихідної пошти: smtp.gmail.com
    • Автентифікація користувача: установити прапорець
    • Ім’я користувача: ваша повна адреса електронної пошти [username@kpnu.edu.ua]
    • Пароль: ваш пароль
  8. Натисніть Продовжити.
  9. Перегляньте підсумкові дані свого облікового запису та натисніть Створити.
  10. Перегляньте наші рекомендовані налаштування клієнта та в разі необхідності змініть свої налаштування відповідно.

Це все, що вам потрібно зробити! Тепер ви можете надсилати й отримувати повідомлення Gmail за допомогою Apple Mail.