Google Apps for Education вже скоро у нас

З 1 січня 2015 року в університеті буде запроваджено систему Google Apps для освітніх закладів.

Уже більше п'яти мільйонів компаній та навчальних закладів світу відмовилися від традиційних інструментів на користь служб Google Apps. Всі служби надаються в хмарі, для їх оновлення досить перезавантажити сторінку браузера. З Google Apps не потрібно купувати дорогі сервери і витрачати гроші на їх обслуговування. Економія очевидна.

Google Apps - це набір надійних і безпечних інструментів, що дозволяють працювати з електронною поштою, вести календарі, спілкуватися в текстовому і відеочаті, створювати документи і веб-сайти, зберігати важливі дані в хмарі і синхронізувати робочий аккаунт на різних пристроях. Якщо запропонованих функцій виявиться недостатньо, можна розширити можливості пакета за допомогою додатків з Google Apps Marketplace.

Перехід на Google Apps абсолютно безболісний як для системних адміністраторів, так і для кінцевих користувачів. Першим не потрібно вигадувати, як перенести дані зі старої системи, оскільки в платформу вже закладені спеціальні засоби для цього. Останні ж отримають звичні інструменти (Gmail, Google Календар, Диск, Документи, Таблиці, Презентації та інші), які, найімовірніше, вже не раз використовували в особистих цілях.

Для всіх навчальних організацій будуть корисні сервіси від Google, які спрямовані на допомогу студентам і викладачам. Нижче представлені основні плюси Google Apps для навчальних закладів.

Безпека та конфіденційність - це головне!

До складу Google Apps входять багато важливі функції безпеки, призначення яких - захищати ваші дані і одночасно забезпечувати їх доступність. Ваші дані належать тільки вам, і за допомогою служб Apps ви можете контролювати їх: вказувати, кому відкривати доступ і які обмеження при цьому застосовувати. Центри обробки даних надійно захищені, працюють цілодобово і без вихідних.

Залишайтеся на зв'язку завжди і скрізь!

З Google Apps для навчальних закладів дані автоматично зберігаються в хмарі, а вся робота ведеться через Інтернет. Це означає, що електронні листи, документи, календарі та сайти можна відкривати і редагувати практично з будь-якого мобільного пристрою або планшетного ПК в будь-який час і в будь-якому місці.

Організація взаємодії між учнями, викладачами та робочими групами

Простота спільної роботи - головна відмітна риса Google Apps. Інструменти для створення веб-сайтів і документів забезпечують редагування в режимі реального часу, ефективні засоби контролю доступу та повну сумісність - ідеальні умови для навчання в XXI столітті.

Швидке виконання завдань

Google Apps для навчальних закладів допоможе оптимізувати виконання поточних завдань, наприклад написання творів і складання розкладів. Група студентів зможе працювати разом в Документах Google і спостерігати зміни в режимі реального часу, а не чекати отримання нових версій по електронній пошті. За допомогою Календаря Google студенти будуть завжди знати, коли у професорів є вільний час, і навпаки. Позбавивши вас від усього, що викликає втрати часу, Google Apps дозволить приділяти більше часу навчанню і викладанню.

Непомітні ІТ, які просто працюють

Витрачайте менше часу на обслуговування ІТ-інфраструктури. У ваших студентів, викладачів та керівництва завжди буде доступ до останньої версії програмного забезпечення, включаючи свіжі функції та оновлення для системи безпеки. Управління всіма інструментами здійснюється в одному інтерфейсі: вам немає потреби купувати і обслуговувати цілі сервери. І так, це дійсно безкоштовно.

Захист навколишнього середовища

Перехід на Google Apps дозволить вашій організації не тільки скоротити загальні витрати, але і знизити негативний вплив на навколишнє середовище. Служби Apps працюють на базі центрів обробки даних Google, що відрізняються наднизьким енергоспоживанням, тому углеродоемкость і енерговитрати при їх використанні будуть значно нижче, ніж при використанні локальних серверів.

Відеопрезентація можливостей Google Apps for Education