30 онлайн сервісів для вебмайстра, корисні інструменти для вебмайстрів

Версія для друкуPDF version

У цій статті ми поговоримо про корисні онлайн-сервіси для вебмайстрів. Багато з цих інструментів для вебмастера будуть знайомі досвідченим вебмайстрам, але для новачків стаття повинна бути корисна. Всі сервіси можна розділити на кілька частин:

1) Робота з контентом.

2) Сервіси для пошукових систем.

3) Інструменти для роботи з графікою.

4) Інші інструменти для вебмастера.

Робота з контентом

1. CSS Validation Service. Досить-таки корисний сервіс який, виходячи зі своєї назви, використовується для перевірки CSS файлів на валідність. Вписуєте адресу потрібної сторінки і тиснете "Перевірити":

інструмент для вебмастера

2. Сleancss.com. Частка CSS, сприяє прискоренню сайту або блогу .

3. Сopyscape.com - сервіс перевірки сторінки на плагіат. Кому ліньки користуватися програмою Advego Plagiatus, раджу даний сервіс.

4. Tineye.com - А цей сервіс перевіряє на унікальність зображення. Унікальні зображення надають унікальності контенту, такий контент є лакомним шматочком для пошукових систем.Всі знають, що якщо контент добре оптимізований, то в пошуковій видачі сторінка з таким контентом буде знаходитися в перших рядах (в основному НЧ). Робота з картинками - частина роботи з внутрішньою оптимізацією. Коротше кажучи, якщо ви скачаєте картинку з Інтернету, опублікуєте її, вона не буде унікальною. Навіть якщо ви зміните її, то для пошукової системи Google вона все ще не буде унікальною. Google вміє визначати першоджерело, шкода (. Для перевірки унікальності зображення вам достатньо зайти на сервіс, закачати туди картинку або дати посилання на неї:

5. affiliates.quintura.com/tools/seoinfo. - функціональний сервіс перевірки внутрішньої оптимізації. Суперская річ, вам всього лише треба дати посилання на статтю, система сама визначить ключевік, під який заточена стаття, тематику ключевиков.

6. Synonymizer.ru - сервіс з підбору синонімів, мається досить-велика база, згодиться будь-якому копірайтеру.

7. Орфографія - Перевірка текстів на орфографічні помилки.

Сервіси для пошукових систем

8. Всім відомі аддурілка Яндекса (http://webmaster.yandex.ua/addurl.xml) та Гугла (https://www.google.com/webmasters/tools/submit-url).

9. Різні сервіси для аналізу ключевиков, типу Яндекс Wordstat. Про таких сервіси можна почитати у статті про те, як правильно скласти семантичне ядро .

10. Seo-browser.com - тут можна подивитися, як пошукова система Гугл бачить ваш сайт.

11. Xtool.ru - перевірка трасту (xt) в Яндексі. Крім трасту сервіс показує інші дані: кількість зовнішніх і внутрішніх посилань, відвідуваність, санкції в Яндексі, розкрученість: D в пошукових системах. Також в сервісі можна дізнатися видимість вашого сайту в Яндексі і Гуглі, позиції ключевиков і т.д.

Інструменти для роботи з графікою

12. Онлайн-сервіс генерації красивих фонів Stripemania.com з гарним інтерфейсом і безліччю різноманітних налаштувань:

сервіс для вебмастера

13. Швидкого стиснення картинок - Tools.dynamicdrive.com/imageoptimizer/index.php або http://www.jpegmini.com/.

14. Favicon.ru - створення фавікона.

15. Сервіс підбору поєднаних кольорів для вашого сайту в автоматичному режимі, Colorsontheweb.com/colorwizard.asp. Вибираєте базовий колір і колірну гаму:

 інструмент для вебмастера

1 - обираєте базовий колір;

2 - кольорова гама;

3 - тиснете кнопку "SET".

Інші інструменти для вебмастера

16. DMOZ Listing Checker Tool - Сервіс показує, зарахований чи ваш сайт в каталог DMOZ чи ні ( як потрапити в DMOZ ). Сайти категорії адалт перевірити не можна.

17. Bname.ru / tools / webmasters / encoding_html - Шифровка html коду, прикольна штука.

18. Addthis.com - всім відомий сервіс по створенню соціальний кнопок на блозі.

19. Tomorrow - To-do сервіс. Найбільше у ньому подобається простота і оригінальність, прикольний, розслабляючий дизайн.

онлайн сервіс для вебмастера

20. Tools Pingdom - перевірка швидкості завантаження сайту. Крім перевірки якості завантаження, сервіс ще й підкаже, які файли найбільше вантажать систему. 

21. Схожим сервісом є простенький Webwait.com.

22. Browsershots - сервіс показує, як виглядає ваш сайт в різних браузерах, перевірка на кросбраузерністю.

23. LastPass - Даний сервіс надає розширення для різних браузерів, встановивши яке, ви можете зберігати, створювати паролі для різних сайтів, корисна річ.

24. Ipoll.ru - онлайн-сервіс генерації різних опитувань і голосувань. Досить зареєструватися на сервісі, створити питання і відповіді на нього, вибрати шаблон голосування.

25. Xseo.in - універсальний сервіс-аналізатор вашого сайту або блогу з безліччю різних налаштувань.

26, 27. Pr-cy.ru/tools, Cy-pr.com/tools - величезна кількість різноманітних інструментів для вебмайстрів і копірайтерів.

28. Інструмент для вебмастера і оптимізатора Seobudget.ru, Використовується для оцінки вартості просування, сервіс показує точні апдейти пошукових систем та інші дані:

29. Liveinternet.ru - всім відомий сервіс, який показує статистику відвідуваності сайту. 

30. Net2ftp.com - Доступ до сайту по FTP онлайн. Крім звичайних функцій FTP клієнта за допомогою net2ftp можна завантажувати на сервер архіви у форматі zip,. Gz і т.п., з їх подальшою автоматичною розпакуванням там. Так само і при закачуванні файлів з сервера вони будуть упаковані в архів. Для використання сервісу на головній сторінці вибираєте російська мова, вводите дані вашого FTP підключення, тиснете на кнопку "Вхід". На екрані з'явиться вміст кореневої папки вашого сайту.

Досить-таки велика кількість цікавих сервісів для вебмайстрів можна знайти на популярних форумах. Чого тільки варто всім відомий бордель "Оптимізаторські кицьки" На Maulnet.ru.Також велика кількість корисних сервісів зібрано на форумі Seobuilding.ru: кнопки реального PR, аналіз посилань, порівняння сайтів і текстів, аналізи домену та ін.

Оригінал статті взято з http://landorn.ru/blogosfera/30-onlajn-servisov-dlya-vebmastera.html